Cześć! Z tej strony Ewka i Piotrek. Lubimy być w drodze – nawet nie musi być daleko. Super pojechać na Bałkany starą skodą, ale przygodą jest też droga rowerem do pracy albo kajakiem po Warcie.

Oboje pracujemy na etacie, nie byliśmy nigdy w kilkumiesięcznej podróży (wszystko przed nami… ;), czasem wyjedziemy gdzieś na 2 tygodnie, a czasem na 1 dzień. Ale musimy mieć na co czekać – zabukowany w zanadrzu lot albo chociaż znalezioną trasę biegową do przejechania.

Chcemy podzielić się miejscami, w których byliśmy, poczuliśmy przygodę albo po prostu pomyśleliśmy: fajnie tu. A więc raczej: Bałkany, Ukraina i Gruzja niż Lazurowe Wybrzeże czy północnoafrykańskie kurorty, all inclusive pod namiotem (albo w aucie) niż w hotelu, no i zwykłe życie niż gładkie folderowe widoki, na których wzrok nie ma się nawet o co zahaczyć. A poza tym: dużo gór, trochę rowerów, kajaków i biegówek.

Czemu everyway? Bo kilka innych domen było już zajętych 😉 Więc pomyśleliśmy, że everyway – każdy sposób, każda droga – całkiem dobrze oddaje to, jak lubimy doświadczać świata. No i była wolna 😉

 

Categories: O nas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *